Hakkımda

chef-anim-chef-cook-food-smiley-emoticon-000273-large

Merhaba ve Hoşgeldiniz,

Şimdilik kendimden fazla bahsetmeyeceğim ancak şunu söyleyebilirim İstanbulluyum, uzun zamandır reel sektörde çalışıyorum ve gerçek tutkum olan pasta yapımını adeta bir gece işi olarak benimseyip akşamları yeni tarifler deniyorum.

Kısaca özetlemem gerekirse, benim için yeni bir tarifimin sevdiklerimce denenme anı en büyük heyecan anlarından biri ve yüzlerindeki beğenme ifadesi de en mutlu olduğum ve “evet başardım!” dediğim an. Sanıyorum tutku kısmını burada anlatabildim.

Bu blogun amacı da okuyucularına denenmiş, kalitesi ve lezzeti kanıtlanmış, mutluluk veren tarifleri sevdikleriyle paylaşma fırsatı vermek.

Eğer siz de benim gibi şehir hayatından yoğunluğundan sıkıldıysanız ve bazen sevdiklerinizle paylaşmak için bazen de sırf kendinize iyi davramak ve ödüllendirmek için lezzetli tarfiler arıyorsanız tam size gore bir blog buldunuz.

Şimdilik sadece Cheesecake ve cupcake tarflerimi sizlerle paylaşacağım. Aynı zamanda pastacılık konusunda yaptığım araştırmalarda elde ettiğim tüyolara da değineceğim.

Tariflerle ilgili yorum ve görüşleriniz benim için çok önemli, düşüncelerinizi mail@mutlukrema.com’a gönderebilirsiniz.

Umarım bu lezzetli tarifleri denerken siz de benim gibi mutlu olur, eğlenir ve etrafınızdakilere de ışık saçarsınız.

Sevgiyle kalın,
Chef Mutlu Krema :)